Sosyal Medya Danışmanlığı

Bursa’da web siteniz ile çok fazla hedef müşteri kitlesi yönetemezken,  “Sosyal Medya” üzerinde onbinleri rahatça yönetiyor, marka ve ürününüze yönelik büyük bir ilgi ve adım yaratıyoruz.

Reklam kampanyaları ile , marka ve ürünüze ait tüm “Sosyal Medya” reklam faaliyetlerinizi planlıyor , stratejileri hazırlıyor , faaliyet için plan dahilinde gerekli olan doneleri kuruyor, tüm dijital reklam kampanyalarınızı yönetiyoruz.

Raporlama hizmetlerimiz ile tüm istatistiklerinizi kolayca ve şeffaf bir şekilde gösteriyoruz.

Bütün bu hizmetlerimizi minimum maliyet , maksimum verimlilik anlayışı içerisinde gerçekleştiriyoruz.

Müşterileriniz ile etkileşime geçebildiğiniz, ürünleriniz ve hizmetleriniz hakkında bilgi paylaşımı yapabildiğiniz bir ortam olan sosyal medya kanallarınızda izleyeceğiniz strateji konusunda yardımcı olduğumuz çözümdür.

 

Sosyal Medya Reklamları

Sosyal medya mecralarında firmanız ürün ve hizmetleri ile ilgili reklamların yönetimi yapıyor ve bilinirlik oranınızın yükselmesine yarımcı oluyoruz. Günümüzde tv ve radyo kanalları kadar etkili olan sosyal medya mecralarında yer alan reklamlar daha etkili ve maliyet olarak firma bütçenize daha fazla katkı sağlayan reklam türledir. doğru kitleye ulaşabilir ve dahageniş müşteri portföyleri oluşturabilirsiniz.

Sosyal Medya Hesap Yönetimi

Facebook, instagram, twitter, linkedin gibi sosyal mecralarda firmanız adına açılan hesapları yönetiyoruz. Sosyal medya müşterileriniz ile doğrudan irtibat alanında olunan bir mecra olması nedeni ile hashas ve uzmanlar tarafından yönetilmesi gereken bir unsurdur.

Pek çok firma sosyal medya hesaplarını kendileri yönetmek isteseler de zaman içerisinde artan iş yoğunluğu nedeni ile gerekli ilgiyi gösterememektedirler. Sosyal medya kanalları üzerinde hesabınız bulunması durumunda mutlaka yönetilmesi gereken bir mecradır. Fikrimje Sosyal Medya ekibi, bu konuda tüm isteklerinize karşılık vermek için hazır olarak beklemektedir.

Sosyal Medya Uygulamaları

Sosyal medya uygulamaları ile müşteri bilgilerinize ulaşmanızı ve takipçi oranınızın yükselmesini sağlıyoruz. Geliştirilen uygulamalar ile raporlar hazırlayabiliyor ve doğru stratejiler belirlemenize yardımcı oluyoruz.

Sosyal Medya’da Varlığınızı Arttırın!

Sosyal Medya markalar için artık olmazsa olmaz bir mecra. Sizin için yapacağımız, profesyonel çalışmalarla sosyal medya kanallarından işletmenizi, markanızı ürününüzü çok daha geniş kitlelere, hatta sizi asıl ilgilendirecek olan direkt hedef kitleye ulaştıralım.

Tags: , , , , , ,

Benzer Haberler

En Çok Okunanlar